Вівторок, 15 березня 2016 00:00

Шевченко в серці миргородців

Автор 
Рейтинг матеріалу
(0 votes)

Міська публічна бібліотека для дорослих ім. Д. Гурамішвілі долучилась до відзначення Шевченківських днів низкою заходів, які вже стали традиційними. Наш заклад щороку намагається популяризувати спадщину Великого Кобзаря як традиційними заходами, так і новими формами роботи.
Провідний бібліотекар Ніна Рудь розповідає про різні сторони його творчого та життєвого шляху. Особливою популярністю серед слухачів користуються розповіді про жінок у долі Шевченка та про перебування Тараса Григоровича на Миргородщині. Ось і цього року Ніна Рудь виступала перед слухачами Центру зайнятості з розповіддю про миргородські стежки Кобзаря. У читальній залі ж експонується книжкова виставка «Жіноча доля у творчості Кобзаря».
Виставка об’єднала книги та періодичні видання, нариси, монографії, критичні статті та збірки творів Шевченка різних періодів, які розкривають тему долі жінки у віршах поета – адже Тарас Григорович приділяв цій темі багато уваги. В березні ця тема є особливо актуальною ще й на честь міжнародного жіночого дня. Запрошуємо всіх небайдужих до Шевченкового слова до міської бібліотеки для дорослих.

 

Читали 250 рази