Понеділок, 14 листопада 2016 00:00

«Книжковий Біг-Бен»

Автор 
Рейтинг матеріалу
(0 votes)

Цього року Українська бібліотечна асоціація ініціювала цікавий культурний проект під назвою “Display-кросинг” – виставку-інсталяцію, яка мандрує бібліотеками всієї України. У рамках відзначення Року англійської мови в Україні ініціатори проекту назвали виставку «Книжковий Біг-Бен» - адже саме ця башта є одним із найпопулярніших символів усього англійського.
Участь у проекті взяла 81 бібліотечна установа з різних куточків України. Миргородська міська бібліотека для дорослих також долучилася до цікавої та потрібної ініціативи. «Фішкою» виставки є те, що Українська бібліотечна асоціація окреслила основну концепцію вигляду інсталяції, а далі вже справа за фантазією та вправністю. Бібліотеки-учасниці мали величезний простір для фантазії, чим з радістю і скористалися. Якщо вбити у пошуку назву «Книжковий Біг-Бен», можна побачити величезне розмаїття варіантів оформлення, які використали різні бібліотеки, багато цікавих статей у блогах та соцмережах. 
Ми теж підключили фантазію, і найближчим часом відвідувачів міської бібліотеки зустрічатимуть Гаррі Поттер і Шерлок Холмс, гості матимуть нагоду закутатись у традиційний плед у клітинку, а також долучитись до процедури англійського чаювання. Ну і звісно, читати книги – словники, підручники, художня література мовою оригіналу, журнали та інші цікавинки чекатимуть на відвідувачів цієї виставки-інсталяції. Вже у перші дні виставка привернула багато зацікавлених поглядів. Вона акцентує увагу на тому, як важливо вдосконалювати свої знання мови міжнародного спілкування, адже девіз виставки “Для того, щоб пізнати світ — вивчай англійську”.

Читали 236 рази