Понеділок, 06 березня 2017 00:00

«Це , може, навіть і не вірші, А квіти , кинуті тобі…»

Автор 
Рейтинг матеріалу
(0 votes)

«Це , може, навіть і не вірші,
А квіти , кинуті тобі…»

В теплій невимушеній обстановці у читальній залі Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі зібралися поціновувачі мистецтва на засідання літературно – мистецького клубу «Lege Artis» (лат. «За правилами мистецтва»), керівником якого є бібліограф Ірина Анатоліївна Карач. 
Зустріч відбулася напередодні жіночого свята 8-го Березня, тому мова йшла про весну, жінку, кохання. Усе починається з любові. Вона перемагає, надихає, рятує від усіх бід та незгод. Щасливий той, кому доля дарує красу, велич та силу цього почуття. 
Про справжнє кохання письменників, поетів, художників , музикантів , про те , як вони змогли передати це у своїх творах розповіла присутнім пані Ірина. Звучала чудова музика, яка піднімала настрій нашим гостям, демонструвалися живописні шедеври. Бажаючі читали як свої власні, так і вірші інших авторів, об’єднані однією темою: про весну, яка пробуджує серця для кохання, про жінку, яка вміє по - справжньому кохати й розчинятися в ньому . 
Це спілкування допомогло на деякий час відійти від життєвих проблем і поринути в інший, вічний і хвилюючий світ мистецтва. Ми сподіваємося, що тепло цієї зустрічі ще довго зігріватиме душі тих, хто завітав на засідання нашого клубу. 
До нових зустрічей в літературно – мистецькому клубі «Lege Artis»!

Читали 241 рази