Субота, 24 березня 2018 00:00

ДЯКУЄМО ЗА ПОДАРОВАНІ КНИГИ

Автор 
Рейтинг матеріалу
(0 votes)

 

Колектив Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі щиро вдячний Шахмаметьєву Сергію Олександровичу за книги з приватної бібліотеки своєї матері (нині покійної), подаровані закладу.
Азу Олександрівну Шахмаметьєву у нашому місті пам’ятатимуть як активного учасника суспільно-політичного життя Миргорода. З 1991 по 1994 рік вона очолювала культурно-просвітницьку організацію « Просвіта», 1991 року стала членом Демократичної партії України, а з 2000 року - її головою. В цьому ж 2000 році балотувалася на посаду Миргородського міського голови. 10 років була позаштатним кореспондентом газети « Прапор перемоги», міського радіомовлення. Друкувалася у газеті « Миргород». Її публікації висвітлювали події політичного життя міста та морально-політичні проблеми.
Аза Олександрівна була активним читачем нашої книгозбірні, неодноразово брала участь у бібліотечних заходах. Ми щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, бо впевнені: вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частиною нашого цікавого і змістовного фонду.

Читали 106 рази