Неділя, 23 вересня 2018 00:00

«Вулиці міста розповідають»

Автор 
Рейтинг матеріалу
(0 votes)
«Вулиці міста розповідають» під такою назвою 19 вересня пройшла краєзнавча година у Миргородській міській публічній бібліотеці для дорослих ім. Д. Гурамішвілі.
Посилаючись на дослідження місцевих краєзнавців: Бабич Г. В. Розсохи Л. О. та інших, провідний бібліотекар А. Г. Федченко розповіла присутнім про те, що вулиці кожного міста, а зокрема нашого, здатні повідомити безліч цікавого, що назва вулиці – це «візитна картка», без якої не можуть обійтися пошта, служба здоров’я, адміністративні органи.
Цікаво було дізнатися про історію нашої головної вулиці ім. М. В. Гоголя, вулиць Д. Гурамішвілі та Т. Г. Шевченка, яка вважалась наприкінці ХІХ ст., початку ХХ століття елітним районом міста. Бібліотекар зробила коротенький екскурс про інші вулиці, які носять імена діячів літератури І. Котляревського, П. Мирного, А. Свидницького, І. Білика, В. Капніста і багатьох інших.
Залишається тільки дивуватися, скількох обдарованих людей дав цей край. А ми повинні знати свою історію і особистостей, які так багато зробили для рідного краю, для своєї малої Батьківщини.
На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении
Читали 132 рази