Середа, 17 жовтня 2018 00:00

«Топоніми Миргородщини. Дещо про географічні назви нашого краю».

Автор 
Рейтинг матеріалу
(0 votes)
Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру. 

Саме краєзнавство має важливе місце в діяльності кожної бібліотеки, щоб за допомогою краєзнавчих матеріалів сприяти вихованню патріотизму, національної свідомості, високої моральності суспільства.

17 жовтня 2018 року Миргородська міська публічна бібліотека для дорослих ім. Д. Гурамішвілі запросила на зустріч Ганну Василівну Бабич учителя, краєзнавця, людину, що понад усе любить свій край і цей настрій передає всім оточуючим.
Провідний бібліотекар Ніна Михайлівна Рудь розповіла про всі дослідження Ганни Василівни, а особливо звернула увагу на книгу, що нещодавно вийшла з друку«Топоніми Миргородщини. Дещо про географічні назви нашого краю». 
Начальник відділу культури Миргородської міської ради Лариса Миколаївна Педченко привітала нашу гостю з 88-ти річчям, яке вона відсвяткувала 15 жовтня подякувала Ганні Василівні за невтомну й кропітку працю, побажала їй міцного здоров’я, натхнення.
Наші гості, однодумці Ганни Василівни, дякували за її талант і висловили надію, що незабаром світ побачать і інші її книги.
Ганна Василівна урочисто подарувала книгу всім міським і шкільним бібліотекам Миргорода, за що ми всі висловлюємо їй щиру подяку. 
Почесну відзнаку Міністерства культури: «За багаторічну плідну працю в галузі культури» Ганні Василівні вручив Олексій Короленко, дослідник роду Короленків, який саме цього дня запланував передати цю заслужену нагороду. 
Захід пройшов у теплій невимушеній обстановці: лунали пісні і привітання та подяки, аплодували стоячи, а наприкінці заходу вишикувалася черга за автографами.
 
 
На данном изображении может находиться: 2 человекаНа данном изображении может находиться: 6 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и в помещении
 
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, люди сидят и борода
Читали 142 рази