Вівторок, 26 лютого 2019 00:00

Служити Богу й Україні Тетяна Домашенко

Автор 
Рейтинг матеріалу
(0 votes)
В Миргородській міській публічній бібліотеці для дорослих ім. Д. Гурамішвілі відбулася презентація книги Тетяни Домашенко "Служити Богу й Україні..."
Тетяна Домашенко народилася 3 вересня 1954 року в мальовничому селі Рокита на Полтавщині.
До школи малу Тетянку виховувала бабуся Мотря, яка подарувала їй багатющий світ поезії і казки.
Вірші Тетянка почала писати ще в п’ятому класі. Тоді дівчинка, доторкнувшись до високого й світлого СЛОВА, ще не знала, що душа її в полоні у поетичної музи, яка вже визначила всю її подальшу долю.
У 1970 р. В районній газеті була перша публікація ( вірш, присвячений учителю). Але перша поетична збірка «Калинове намисто» вийшла лише в 2000 році у видавництві «Каменяр».
Наступні дві збірки «Озовітесь – мати кличе» (2001 р.) та «Дві дороги» (2004 р.) вийшли у видавництві «Духовна вісь». У літературу Тетяна Домашенко ввійшла зрілою поетесою, маючи вагомий творчий доробок за десятки літ.
Її вірші – не просто слова, навіть не крик душі. Це стан, в якому вона перебуває постійно. Ким би не працювала Тетяна Михайлівна – чи агрономом в юності, чи педагогом в зрілості, старшим науковим працівником музею в Миргороді, чи директором музею м. Вишневого, головним редактором міської газети, чи директором видавництва – поезія органічно впліталася у всю її повсякденну роботу.
Зустріч відбулася в рамках заходів, присвячених вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні в пам'ять про полеглих за майбутнє України. Лунали вірші, які навічно закарбували імена героїв Небесної Сотні.
21 лютого, Міжнародний день рідної мови, тому вірші про мову, Україну та поезію отримали гучні аплодисменти.
І звісно авторка читала вірші про любов до Батьківщини, батьків та про кохання, а Раїса Іванівна Карюк подарувала пісні на слова Тетяни Домашенко.
Підтримати свою земляку приїхали школярі з с. Білоцерківка. Атмосфера заходу була сповнена емоцій.
Я віршами і думаю й страждаю,
Я віршами і плачу, і сміюсь,
Я віршами караюся і каюсь,
І віршами я Богу помолюсь.
Тетяна Домашенко
На данном изображении может находиться: 1 человек, растение и в помещении
На данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении

 

e3NvdXJjZX0=
Читали 49 рази Останнє редагування Вівторок, 26 лютого 2019 13:39