Середа, 10 квітня 2019 00:00

Марина Гримич

Автор 
Рейтинг матеріалу
(0 votes)

Марина Гримич опікується нині власним приватним видавництвом - цілком природно воно отримало назву від села Дуліби Стрийського району Львівської області, де народився чоловік Ігор Осташ. Видавництво спеціалізується на виданні сучасної української літератури та наукових праць історико-етнологічного спрямування, має низку нагород «Форуму видавців у Львові» різних років У 2010 р. опублікований у видавництві роман Галини Пагутяк «Слуга із Добромиля» здобув Шевченківську премію. У 2014 р. її видавництво здобуло першу нагороду «Книга року» від Державного комітету з книговидання за публікацію роману Сергія Батурина«Кава по-польськи». Книги видавництва регулярно входять в короткий список кращих книжок року за оцінкою Всеукраїнської рейтингової акції «Книжка року» в категоріях «Минувшина», «Візитівка», «Красне письменство»; у 2015 році здобула першу премію в категорії «Минувшина» за видання «Народна культура українців. Життєвий цикл людини». — Т. 5: Старість. Смерть. Культура вшанування небіжчиків / за наук. ред. Марини Гримич. — К.: Дуліби, 2015.

Із часу створення видавництва 2005 року в ньому побачили світ твори сучасних українських письменників: Галини Пагутяк («Урізька готика»), Любка Дереша («Намір»), Ірени Карпи («Перламутрове порно»), Євгенії Кононенко («Зустріч у Сан-Франциско»), Ігоря Осташа «Бонді або повернення Богдана Весоловського», Лілі Хайд «Омріяний край».

Із видавництвом співпрацюють визначні художники сучасності: наприклад Сергій Якутович (альбом «Мазепіана») є автором логотипу видавництва «Дуліби».

Книги Марини Гримич можна купити в книжкових магазинах … або отримати на абонементі чи читальній залі Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі. Вони цікаві й нестандартні, захоплюють, тримають увагу і примушують замислитися. На них варто витратити свій час, і це компенсується новими знаннями та приємними враженнями. Тим більше, що значна їх частина була подарована бібліотеці та її читачам самою авторкою.

 

 

Читали 43 рази