Неділя, 05 травня 2019 00:00

Я писатиму тобі щодня

Автор 
Рейтинг матеріалу
(0 votes)
 
Подія, про яку йшла розмова, залишиться на багато століть в історії людства як чорна ніч Чорнобильської трагедії. Розмовляти про це без сліз неможливо, адже до сьогоднішнього дня, ті події даються взнаки. Страшні хвороби та пам'ять батьків, жінок, дітей, тих людей, які поклали життя заради майбутніх поколінь - це наслідки тієї страшної ночі. 

Кожного року 26 квітня по всій Україні, в містах і селах пам'ять збирає людей на мітинги. Вони вшановують імена тих, хто ціною власного життя суттєво зменшив масштаби цієї трагедії. Багато молодих, сповнених сил та енергії людей жили й працювали в чудових і перспективних на той час містах Прип`ять і Чорнобиль. Вони виховували дітей, будували плани на майбутнє, раділи життю й життя радувало їх. Але вибух на ЧАЕС і ліквідація наслідків катастрофи в одну мить змінили місце «прописки» героїв.
Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонам українців. Її наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління. Вона вважається найжахливішою катастрофою в історії людства. Ім’я їй – Чорнобиль.
Що розповісти про біду, яка трапилася 33 роки тому і стала найбільшим горем для нас, українців? Про радіацію, реактор і аварію розповідається кожного року, а провідний бібліотекар Алла Григорівна Федченко розповіла про невеличку книжечку, яка є в нашій бібліотеці, це документальна повість Галини Ковтун, яку автор написала у 1989 році «Я писатиму тобі щодня». Це особлива книга для самої авторки,тому що присвячена Володимиру Правику, начальнику караулу на атомній станції, який першим кинувся назустріч біді, назустріч цьому земному болю. Вона ніколи не зустрічалася з Володею Правиком, але Чорнобильська трагедія звела їхні долі на одній дорозі.
Це книга листів закоханих людей, яких розлучила доля...
Книгу можна прочитати у Миргородській міській публічній бібліотеці для дорослих ім. Д. Гурамішвілі.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

Читали 19 рази